První strana Potápění Lokality na potápění Ubytování na Koh Lanta Naše loď Naše loď
Ubytování na Koh Lanta Fotogalerie Kontakty

 Lokality dostupné naší rychlou lodí

Potápění na Ko Lantě nabízí jedny z nejlepších potápěčských lokalit v Thajsku. Překrásné koralové útesy a bohatý podmořský život dělají z Lanty oblíbené místo pro potápěče z celého světa. Společně s krásami samotného ostrova plného pohody, překrásných zákoutí a nefalšovanou thajskou pohostinností zaručuje, že se na ostrov, turisté rok za rokem stále vrací.

Koh Bida
10 - 22 m

Množství korálů a korálových ryb dělají z této lokality místo, které každý z potápěčů musí navštívit. Bohaté korálové zahrady s nespočetným množstvím tvrdých i měkkých korálů poskytují domov korálovým rybám, murénám či chobotnicím. Můžeme se zde také setkat s leopardími, či útesovými žraloky. Také tady najdeme želvy, mořské koníky a lulanky.


Přijeďte se podívat na život v moři

Koh Rok 
7 - 18 m

Tento ostrov ležící na jih od Ko Lanty je znám jako vyhlášené místo jak pro šnorchlování, tak i skvělé potápění. Jsou zde přenádherné variance měkkých a tvrdých korálů, a proto je zde znásobené množství podmořského života a ryb, jako jsou motýlí ryby, murény, čtverzubci, pomci, barakudy a mořští hadi.

Koh Ha
7 - 30 m

Soustroví Ko Ha se skládá z pěti ostrovů, které nabízejí mnoho jeskyní, průplavů, ale také překrásnou pláž, obklopenou skalami po obou stranách, vhodné i pro šnorchlování. Mořský život se zde skáldá ponejvíce z ropušnic, perutýnů, netopýřích ryb a zblízka zahlédneme pěkné mořské šneky. Za zmínku stojí i výhled na úžasné skalní katedrály, zvedající se z mořské hladiny do výše třiceti metrů. V jeskynních průzorech našlo útočiště nepřeberné množství barakud, kranasů, tuňáků, zubatců, pomců a klipek nebo leopardích žraloků.


King Cruiser Wreck
14 - 32 m

Tento trajekt, který se potopil v roce 1997, se zcela samozřejmě stal domovem pro obrovské množství různých ryb, které mohou tyto vody nabídnout, včetně netopýřích ryb, leopardích žraloků, perutýnů, a murén. Tato loď, obrůstající korály, je zároveň vynikajicím prostředím k výuce AOWD, nebo vrakového potápění

Podmořský život
Podmořský život

Hin Daeng / Hin Muang
12 - 70+ m

Díky častým návštěvám mant a velrybích žraloků je tato lokalita vhodná především pro potápěče milující vše velké. Hin Daeng je považován za nejhlubší lokalitu. Útes, který je jedinečný svou nádherou, je fantastickou zahradou plnou úžasných barev, měkkých korálů, formacemi netopýřích ryb, které doplňuji už tak výjimečnou nabídku tohoto místa. Kromě mant, velrybích či útesových žraloků jsou zde barakudy, které připlouvají téměř na dotek.


Těšíme se na Vaší návštěvu...

Návrat nahoru Česky English